بررسی در مورد Keto Guru

 • Умар
  قرص جوشان کتو گورو را برای خواهرم سفارش داد. او یک ماه نوشید و بسیار خوشحال بود ، 11 کیلوگرم وزن کم کرد! حالا من می خواهم یک دوره جدید برای خودم در همان وب سایت سفارش دهم!
  Keto Guru
 • Бибимарьям
  من از زمان مدرسه با کیلوگرم دست و پنجه نرم کردم. موفقیت بسیار تقریبی است ، از رژیم های مختلف ± 2 کیلوگرم. بدون هیچ ایمانی شروع به نوشیدن کتو گورو کردم. در هفته اول کمی احساس کردم ، اما اکنون ، بعد از هفته 3 ، نتیجه را می بینم - 7 کیلوگرم! حالا ما باید کمد لباس را به روز کنیم!
  Keto Guru
 • Амина
  5 سال است که سعی می کنم وزن کم کنم. رژیم ها و داروها کمکی نمی کنند. این متخصص تغذیه ، کتو گورو را با این جمله توصیه کرد: مشکل اضافه وزن حل شده است. من طبق دستور ، 1 قرص جوشان صبح ناشتا نوشیدم. من همه چیز را خوردم ، اما در بخشهای کوچک و اغلب. حالا بعد از 2 ماه جسمی که آرزو داشتم را دارم! - 15 کیلوگرم! با تشکر از تولید کنندگان!
  Keto Guru
 • Мухаммадюсуф
  داروی عالی! همسر ماه KETO GURU را می نوشد - ما خیلی خوشحال نیستیم! قبلاً در هفته اول با نشاط و روحیه خوبی داشتم! الان 9 کیلوگرم کم کردم و جوان تر به نظر می رسم!
  Keto Guru
 • Омина
  من به وب سایت Keto Guru سفارش دادم ، کالاها به سرعت رسیدند. بعد از یک ماه فهمیدم که این موثرترین راه است. در طی یک ماه بدون هیچ رژیم غذایی و سالن ورزشی خسته کننده 5 کیلوگرم وزن کم کردم. سفارش بیشتری می دهد و به همه توصیه می کند ! ! برای تحویل سریع و بدون دردسر نیز متشکریم!
  Keto Guru
رتبه بندی کاربر Keto Guru
5
18