تجربه استفاده Keto Guru

تجربه کار با آنجلا از برنو

تجربه استفاده از قرص آنجلا از برنو ، عکس محصول

من مادر دو فرزند ، یک پسر و یک دختر هستم. پس از دو تولد ، وزن من برای مدت طولانی در محدوده 90-95 کیلوگرم نگه داشته شد. با 167 قد ، این امر بیش از حد قابل توجه بود و بدست آوردن لذت از زندگی را دشوار می کرد. بارها سعی کردم به رژیم های مختلف کم کالری پایبند باشم ، 2-3 ماه را تحمل کردم ، سپس شکست. و وزن در مدت کوتاهی بازگشت و بیشتر افزایش یافت. آخرین رقم 3 ماه پیش 98 کیلوگرم بود.

معرفی رژیم کتوز

یکی از دوستانم به من پیشنهاد یک رژیم کتوزیس را که شش ماه پیش آن را شروع کرد. او وزن زیادی را از دست داد ، شروع به شبیه شدن قبل از ازدواج کرد! و البته ، تصمیم گرفتم دوباره امتحان کنم. اولین آشنایی با رژیم غذایی کمی شوکه شدم. چگونه لازم است گوشت خوک چربی بخورید؟

ضرب المثل می گوید

"بیکن بد بدون نان". اما آرزوی بازگشت به 60 کیلوگرم فراموش شده اش پیروز شد.

پس از خواندن بسیاری از بررسی ها و توصیه ها ، با مراجعه به یک متخصص تغذیه ، محصولات مناسب را دریافت کردم. او شروع به خوردن "ساندویچ" از برگ های کاهو ، شوید ، جعفری ، پنیر ، گوشت خوک آب پز و بیکن کرد. این رژیم شامل ماهی های پخته و نمک ، بوقلمون و اردک کبابی ، گوشت خوک خورشتی با سبزیجات است. سالاد سبزیجات تازه و جوشانده با مقدار زیادی سبزی و روغن زیتون. من از آووکادو در سالاد کلم بروکلی ، میگو ، تخم مرغ استفاده می کنم. و البته گوشت خوک. من آن را به برش های نازک به سالادها اضافه می کنم.

هفته اول سخت بود که به نان و سیب زمینی نگاه نکنیم. حتی دشوارتر بود که پنکیک سیب مورد علاقه آنها را برای کودکان بپزید و امتحان نکنید. به هر حال ، این محصولات از رژیم غذایی خانواده دور نمانده اند. همسر و فرزندان بدون شیرینی و شیرینی زندگی نمی کنند ، اما وزن آنها طبیعی و متابولیسم خوبی است. حتی نمی توانید به همه اینها نگاه کنید ، همچنین موز ، پرتقال ، سیب شیرین و میوه های دیگر. من فقط از کیوی ، تمشک ، توت فرنگی ، مویز استفاده می کنم. هفته ای یک بار به خودم اجازه می دهم بلغور جو دوسر یا گندم سیاه استفاده کنم ، اما من آنها را با تخلیه اولین آب پس از جوشیدن می پزم تا از کربوهیدرات های "سریع" خلاص شوم.

به طور کلی ، اطمینان حاصل می کنم که نسبت در رژیم غذایی: 60٪ چربی ، 30٪ پروتئین و 10٪ کربوهیدرات (فیبر گیاهی). اما مشکل اینجاست که هوس شیرینی از بین نمی رود

تأثیر قرص های کتو گورو

تجربه استفاده از Keto Guru توسط آنجلا از برنو ، عکس های قبل و بعد از استفاده

من از یک ویدئو در اینترنت فهمیدم (دوستم دوباره لینک را قطع کرد) که قرصهای جادویی جادویی کتو گورو وجود دارد ، که باعث کاهش اشتها و تسریع در رسیدن به کتوز می شود. این یک مکمل زیستی برای کاهش وزن با سوزاندن چربی به طور طبیعی است. تجربه قبلی من با قرص نتیجه را نشان داد: هیچ. بعضی اوقات موفق می شدم چند پوند از بدنم کم شود ، اما نه برای مدت طولانی.

اما ، با نگاه به دوست مهربان او ، تصمیم گرفتم قرص های کتو گورو را بخرم. من آن را در اینترنت پیدا کردم ، یاد گرفتم چگونه از آن استفاده کنم ، ثبت نام کردم ، سفارش دادم. تحویل سریع

استفاده از قرص های کتو گورو در یک هفته نتیجه داد! در 3 هفته قبلی رژیم کتوز ، 4 کیلوگرم وزن کم کردم و بعد از یک هفته استفاده از قرص های جوشان صبح ، نیم ساعت قبل از غذا ، ترازوها نشان داد: - 8 کیلوگرم! و من آن را در روز سوم احساس کردم. نفس کشیدن و حرکت راحت تر شد. بدون خستگی شب. و حالا من به آب نبات به عنوان یک انتزاع نگاه می کنم. کتو گورو معجزه می کند! شوهر من زودتر از کار به خانه آمد

نتیجه استفاده از

من در حال تکمیل بسته پنجم قرص های جوشان کتو گورو ، وزن 66 کیلوگرم هستم ، نتیجه این عکس است. درست نیست؟قبل از شروع برنامه ، از شوهرم خواستم که از من عکس بگیرد. و اکنون ، پس از دو ماه با کتو گورو ، می توانم از خودم عکس بگیرم بدون اینکه از دیدن اینکه چگونه در عکس ظاهر می شوم ، عکس بگیرم. زندگی بهتر می شود!