چگونه در یک ماه 10 کیلوگرم وزن کم کنیم؟یک تکنیک موثر!

یک دختر برای کاهش وزن 10 کیلوگرم در ماه یک سیب می خورد

هر روز، وزن اضافی در یک فرد کمی و با سرعت کم جمع می شود. و بنابراین شما باید به همان روش، بسیار آهسته وزن کم کنید. اما، می بینید، موقعیت هایی وجود دارد که نیاز زیادی به کاهش وزن 10 کیلوگرمی در یک ماه وجود دارد: عروسی، فارغ التحصیلی، یک شب مهم. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، به همین دلیل است که این سوال که چگونه در یک ماه 10 کیلوگرم وزن کم کنیم بسیار مهم است. بیایید سعی کنیم پاسخ را پیدا کنیم!

کاهش وزن 10 کیلوگرم در ماه واقعی است. برای انجام این کار، باید اجزای برنامه آینده خود را انتخاب کنید - رژیم غذایی، تمرین، رژیم آب، روش های چربی سوزی یا همه به یکباره. شما باید تا انتها بروید و تمام دستورالعمل ها را به شدت دنبال کنید. و تنها پس از آن، نتایج نشان دهنده خواهد بود.

نتایج نهایی کاهش وزن کاملاً به فرد بستگی دارد. اگر به مدت یک ماه سرسختانه درگیر ورزش بوده اید، از رژیم غذایی پیروی می کنید، تمام قوانین و توصیه ها را رعایت می کنید، در این صورت می توانید در یک ماه تا 10 کیلوگرم (+/-3 کیلوگرم) وزن کم کنید. چنین نتایجی هم برای مردان و هم برای زنان امکان پذیر است.

یک زن باید تلاش زیادی کند تا در 30 روز 12 کیلو وزن کم کند. و بنابراین، او باید یک برنامه کاهش وزن روزانه تهیه کند و به شدت از آن پیروی کند. از این نظر، برای آقایان کمی راحت‌تر است، بدن آن‌ها در معرض تغییرات هورمونی نیست، بنابراین خلاصی از پوندهای اضافه در عرض یک ماه کار سختی نخواهد بود، به علاوه عضلات تقویت می‌شوند و اندام ورزشی می‌شود.

ما ممنوعیت گذاشتیم

اول از همه، من می خواهم آنچه را که هنگام کاهش وزن نمی توانید انجام دهید را برجسته کنم:

 • گرسنگی. در هنگام امتناع از غذا، بدن شروع به تجمع چربی می کند. کاهش وزن خود اتفاق می افتد، اما فقط به دلیل کم آبی بدن. از اینجا باید نتیجه گرفت که به محض شروع غذا خوردن، پوندهای اضافی با سرعت دو برابر، در اندازه دو برابر می آیند!
 • رژیم های سخت بگیریدبه عبارت دیگر، خود را به غذا محدود کنید. اصل مثل روزه است. علاوه بر این، بدن خود را از عناصر حیاتی، ویتامین ها محروم می کنید. چگونه می توانید در مورد کاهش وزن سالم، اندام باریک بدون آنها صحبت کنید؟بنابراین، اگر می خواهید در یک ماه 10 کیلوگرم وزن کم کنید، باید خود رژیم غذایی را تغییر دهید و سعی نکنید غذای کمی بخورید یا اصلا آن را نخورید! فهمیدم؟بیایید جلوتر برویم!
 • برای کاهش وزن از قرص و دارو استفاده کنید. شاید مؤثر باشند، واقعاً به کاهش چند پوند اضافی کمک می کنند، اما ابتدا سعی کنید فواید آنها، تضمین نتایج و آسیبی که به بدن وارد می کنند را بسنجید! از این گذشته ، بازیابی سلامتی چندان آسان نیست و در برخی موارد حتی غیرممکن است! به این فکر کنید که آیا ارزش مصرف مواد شیمیایی مضر برای کاهش وزن سریع و کوتاه مدت را دارد یا بهتر است به طور مستقل، اما قابل اعتماد، به طور پیوسته به سمت هدف خود پیش بروید؟! ما اصرار داریم که راه دوم را انتخاب کنید! :)

نکات عملی

حالا بیایید به نکاتی در مورد چگونگی کاهش وزن 10 کیلوگرمی در یک ماه بپردازیم.

با بحث در مورد این موضوع، مهم است که بگوییم که نمی توان همه چیز را همانطور که هست رها کرد. اگر همه چیز با شما خوب بود، این سوال را نمی پرسید. و از آنجایی که به وجود آمده است، پس باید چیزی را تغییر داد، به خصوص اگر نیاز به کاهش وزن تا تابستان دارید! به همین دلیل است که برای رسیدن به هدفمان اصرار داریم که روش زندگی را تغییر دهیم!

تغذیه

هیچ چیز پیچیده ای در اینجا وجود ندارد. شما نیازی به گرسنگی ندارید، همچنین نیازی به رژیم های سخت ندارید، بنابراین حذف غذاهای مضر و پرکالری از رژیم غذایی شما به آسانی پوست انداختن گلابی است.

حتماً در صورت امکان به حداقل برسانید:

 • شیرین (شکلات، شیرینی، مارمالاد)
 • آرد (نان، سایر محصولات آردی، به ویژه، کیک، کیک، پاستا)
 • سرخ شده (سیب زمینی سرخ شده، گوشت، قارچ، کوفته را فراموش کنید)
 • تند (به شما توصیه می کنیم خود را به غذاهای تند محدود کنید)
 • نمک (بهتر است چاشنی های بیشتری به غذاهای ادویه دار اضافه کنید و نمک را به طور کلی حذف کنید)
 • دودی (پاها، سوسیس، دنده دودی - همه اینها حاوی مقدار زیادی چربی است، بنابراین ما آن را از رژیم غذایی حذف می کنیم)

اما برای افزودن به رژیم غذایی و تا حد امکان موارد زیر را توصیه می کنیم:

 • میوه ها، سبزیجات (حاوی مقدار زیادی ویتامین، عناصر لازم برای بدن و کالری کمی هستند)
 • محصولات لبنی کم چرب (ما به طور قطعی نوشیدن شیر با محتوای چربی 6٪ را مجاز نمی‌دانیم، اما در اینجا شما 1. 5٪ هستید - لطفا)
 • گوشت، آب پز، بخارپز یا پخته شده (پروتئین باید در رژیم غذایی افرادی که وزن کم می کنند وجود داشته باشد)
 • تخم مرغ (فقط آب پز)
 • آب میوه های تازه فشرده (بهتر است از آبمیوه های خریداری شده در فروشگاه خودداری کنید، زیرا حاوی مقدار زیادی شکر هستند)
 • فیبر (موسلی، غلات، غلات؛ به ویژه برای صبحانه خوب هستند)
 • آب (اگر می خواهید متابولیسم خود را تسریع کنید، بدن خود را از سموم، سموم پاکسازی کنید، حتما حداقل 2 لیتر آب تمیز در روز بنوشید)

همچنین مهم است که نکات زیر را ارائه دهید که به شما کمک می کند تا 10 کیلوگرم در ماه به طور تضمینی کاهش دهید:

 • به اندازه کافی خوابیدن
 • پرخوری نکنید، بهتر است کمی کم خوری کنید، اما یک ساعت زودتر غذا بخورید تا اینکه از پرخوری و اضافه وزن پشیمان شوید.
 • مولتی ویتامین ها را برای کاهش وزن 10 کیلوگرم در یک ماه مصرف کنید (آنها ضرری ندارند، بلکه فقط سلامت، ایمنی شما را تقویت می کنند، به کاهش وزن کمک می کنند)
 • سعی کنید عصبی نباشید، زیرا اغلب اوقات علت اضافه وزن استرس است. بنابراین، با خودتان هماهنگ باشید! : )
 • سعی کنید در طول روز بیشتر حرکت کنید: از آسانسور استفاده نکنید، یک توقف زودتر از زمان لازم بلند شوید، در صورت لزوم خم شوید، چمباتمه بزنید و غیره.
 • فعالیت بدنی را فراموش نکنید (ثبت نام برای شنا، رفتن به باشگاه، ورزش در خانه، انجام تمرینات برای کاهش وزن)، و مدت زمان ورزش باید حداقل 1. 5 ساعت در روز باشد!

اگر تمام این توصیه ها را رعایت کنید، پس از دست دادن 10 کیلوگرم در یک ماه بسیار آسان است! اما انگیزه را نیز فراموش نکنید، زیرا این اوست که به شما کمک می کند در مسیر مورد نظر بمانید! : )

توجه به این نکته ضروری است که کاهش 1 کیلوگرم وزن در ماه یک کاهش وزن نسبتاً بزرگ است که ممکن است تأثیر چندان خوشایندی بر سلامت شما نداشته باشد. به شما توصیه می کنیم قبل از کاهش وزن با پزشک خود مشورت کنید.