چند نکته ساده برای کسانی که نیاز به کاهش وزن 5 کیلوگرمی دارند

هر فردی که اضافه وزن دارد دوست دارد هر چه زودتر وزن خود را کاهش دهد. در این صورت جستجو برای روش هایی که به تحقق برنامه کمک می کند آغاز می شود. به اندازه کافی عجیب، چنین سیستمی وجود دارد. این چیزی است که در زیر ارائه خواهد شد.

قوانین اساسی برای کاهش وزن

صرف نظر از اینکه کدام روش کاهش وزن انتخاب شده است، لازم است قوانین کلی کاهش وزن را رعایت کنید که به همه کمک می کند سفر خود را به سمت اندام باریک شروع کنند.

کاهش وزن 5 کیلوگرم در هفته

این قوانین عبارتند از:

  • مراقب مصرف مایعات کافی باشیدروزانه دو لیتر آب خالص مصرف می شود و به طور مساوی تقسیم می شود.
  • به قوانین کلی تغذیه کسری پایبند باشید. آنها طبق رژیم مثلاً هر 3 ساعت یکبار غذا می خورند. به لطف این ترفند، اشتها معتدل می شود و نمی خواهید زیاد غذا بخورید.
  • برای رژیم غذایی آماده کنیدبدن باید به آرامی به یک رژیم غذایی جدید تبدیل شود. به عنوان مثال، می توانید یک روز میوه ناشتا ترتیب دهید.
  • می توانید بدون فعالیت بدنی از رژیم غذایی پیروی کنید. اگر رژیم غذایی خیلی محدود است، باید فعالیت بدنی را کاملاً حذف کنید.

رژیم کفیر

برای خلاص شدن سریع از وزن اضافی، باید از نظر ذهنی با محدودیت های موجود در رژیم غذایی سازگار شوید. این رژیم به شما کمک می کند در یک هفته 5 پوند وزن کم کنید. هدف تغذیه پاکسازی کامل بدن است. در زمان رژیم، آنها منحصراً طبق برنامه غذا می خورند. به لطف این، متابولیسم شروع می شود. فاصله بین وعده های غذایی 3 ساعت است. از کفیر کم چرب استفاده کنید.

جوشانده گیاهی برای کاهش وزن به میزان 5 کیلوگرم در هفته

رژیم چای سبز

چای سبز همیشه به دلیل خواص پاک کنندگی آن مشهور بوده است. این محصول به خلاص شدن از شر مایعات و سموم اضافی کمک می کند. مشخص است که اگر بدن بیش از حد آلوده باشد، خلاص شدن از شر وزن اضافی قطعا کارساز نخواهد بود. ارزش انتخاب چای منحصراً با کیفیت بالا را دارد ، کیسه های چای برای بدن مفید نیستند. همه غذاهای چرب ممنوع است. ارزش نوشیدن آب زیاد را دارد، چای سبز در روز مجاز است، بیش از 900 میلی لیتر نیست. این نوشیدنی قادر است کلسیم را از بدن خارج کند، بنابراین آنها یک مجموعه ویتامین را در طول رژیم می نوشند. توجه به این نکته مهم است که با فشار کم، رژیم غذایی رعایت نمی شود.

رژیمی به نام "معشوق"

رژیم غذایی مورد علاقه واقعی دختران دارای اضافه وزن است. رژیم غذایی متناوب از روزهای نوشیدن، میوه، سبزیجات و پروتئین است. در این مدت می توانید تا 7 کیلوگرم وزن کم کنید.

میوه ها برای کاهش وزن 5 کیلوگرم در هفته

دنباله انطباق:

  • روز نوشیدنمایع به شکل آب، چای سبز، آبگوشت های سبک، کفیر مجاز است.
  • روز سبزیجاتخوردن هر گونه سبزی به جز سیب زمینی مجاز است. سبزیجات را به صورت خام یا آب پز مصرف می کنند.
  • روز نوشیدن
  • روز میوههر میوه ای به جز موز، انگور، گلابی و خربزه مجاز است.
  • روز پروتئینخوردن گوشت مرغ آب پز، ماهی بدون چربی مجاز است. لبنیات را نیز مصرف کنید.
  • روز نوشیدن
چای با نعنا و لیمو برای کاهش وزن 5 کیلوگرم در هفته

در روزهای نوشیدن، فقط مایعات سالم مجاز است. نوشیدن نوشابه یا آبمیوه های بسته بندی شده به شدت ممنوع است. در مورد کفیر و سایر محصولات لبنی، آنها محتوای کم چربی را انتخاب می کنند.